Ми показуємо вам матеріали та статті для ролі Коханих.
Наркотики і алкоголь VS секс. Ризики і можливі наслідки вживання цих речовин перед сексуальною активністю.
Статевий акт, перед яким сексуальні партнери цілеспрямовано вживають наркотики чи алкоголь, називається «хімсекс». Наркотики впливають на свідомість, змінюють поведінку, зокрема й сексуальну, тому насамперед їх вживають для зниження хвилювання перед статевим актом.
Причини передозувань та інших негативних наслідків хімсексу:
Тож, ризики, з якими пов’язаний хімсекс:
Основні ризики, пов’язані з практикою вживання канабісу перед сексом:
МДМА (метилендиоксиметамфетамин) загалом має репутацію клубного наркотику, наркотику для танців та сексу. Серотонін та норадреналін, завдяки яким ми відчуваємо радість і задоволення, під дією МДМА виробляються в мозку особливо інтенсивно — тому виникає відчуття любові до всіх і кожного, а навколишній світ здається прекрасним. МДМА робить людей чутливими, емпатичними та навіть сентиментальними. Оскільки часто звуки, кольори та тактильний контакт сприймаються яскравіше, фізично дотики та ласки можуть бути дуже приємними. Та, як не дивно, під дією МДМА може бути відсутній оргазм під час сексу. Як і інші стимулятори, МДМА може призвести до перезбудження, яке унеможливлює еякуляцію у чоловіків і оргазму у жінок.
Ризики:
Амфетамін є найпотужнішим стимулятором центральної нервової системи, а механізм його дії ґрунтується на викиді нейромедіаторів — серотоніну, дофаміну та норадреналіну. Людина під амфетаміном стає занадто активною.
Хоч амфетамін і посилює статевий потяг, він нерідко викликає проблеми з оргазмом. Статевий акт іноді триває надто довго — кілька годин або поки речовина не перестане діяти. Але оргазм при цьому так і не настає. Деякі чоловіки описують, що відчувають під час еякуляції дискомфортний «жар». Також після оргазму не всі відчувають розслаблення, яке зазвичай є важливим у сексі. Нерідко люди перебільшують з дозуванням, і в таких випадках у чоловіків не настає ерекція взагалі. Крім того, амфетамін ніби «висушує» слизову, тож для жінок такий статевий акт може бути болісним і ризикованим.
На додачу, він має доволі високий потенціал формування патологічного потягу — тобто бажання повторно вживати його. Тож безневинні експерименти з амфетаміном для посилення сексу можуть легко перейти у проблемне вживання і залежність.
Більше інформації про секс і вплив наркотичних речовин на сексуальне здоров’я тут.
Хоча застосування алкоголю під час сексу є доволі популярним, саме алкоголь є одним з ключових факторів ризику незахищеного сексу, відповідно — ЗПСШ і травматичних (насильницьких) сексуальних практик.
Стан сп’яніння під час алкоголю знижує тривогу, але також знижує і пильність, через що можна забути про контрацепцію чи провалити спробу перерваного статевого акту.
У довгостроковій перспективі алкоголь зменшує інтенсивність та швидкість настання оргазму, погіршує ерекцію у чоловіків та збудження у жінок. Тож, алкоголь — тимчасовий допінг, який не лікує проблему і не завжди може спрацювати.
Окрім того, алкоголь нерідко розгальмовує та призводить до агресивної поведінки, зокрема під час сексу.
Більше про алкоголь і секс радимо прочитати тут.