Ми показуємо вам матеріали та статті для ролі Коханих.
Як відбувається повернення воїнів у цивільне життя? Наслідки війни можуть відгукувати протягом усього життя, а розуміння їхнього досвіду в оточення і громади є одними з найважливіших чинників позитивного досвіду повернення.
Більше як шість років ми у Ветеран Хабі розбудовуємо систему сталої підтримки ветеранів, ветеранок і їхніх сімей. Ми впевнені, що вона має бути доступною і тривати протягом усього життя воїнів. Така підтримка неможлива без даних і якісних досліджень. Аналітичний центр Veteran Hub досліджує контекст життя ветеранів та ветеранок та їхніх близьких через дані, надані нам клієнтам та їхні історії, а також через окремі дослідження.
Ми проводимо дослідження з 2020 року. Аналітичний центр логічно виокремився як самостійна і водночас невіддільна частина Хабу з ростом та розвитком організації. Адже принципи нашої роботи полягають у нерозривному поєднанні трьох компонентів: послуг, аналітики та рішення.
Проведення досліджень та аналіз політик
Аналіз та фіксація досвіду, напрацювань, кращих кейсів взаємодії, політик, підходів та методик Ветеран Хабу у Базі знань
Ми опрацьовуємо знання та інсайти з послуг та створюємо:
Ветеран Хаб є надавачем послуг для ветеранів, ветеранок та близьких воїнів. Це дає змогу нам мати контекстуальні знання про їхнє життя та досвід.
На основі аналітики ми втілюємо різні проєкти, комунікаційні кампанії, адвокаційні продукти для воїнів, їхніх близьких та тих, хто взаємодіє з ними в різних ролях: наприклад, надавачів сервісів, держави, медичних працівників, бізнесу, працедавців.
Наша основна мета — продукувати аналітику, яка:
Катерина СкороходДиректорка Аналітичного центруk.skorokhod@veteranhub.com.ua
Елеонора ЧорноморченкоГоловна редакторкаe.chornomorchenko@veteranhub.com.ua
Марта ДідулаГоловна менеджерка Бази знаньm.didula@veteranhub.com.ua
Анна КостенкоСтарша дослідницяanna.kostenko@veteranhub.com.ua
Дар’я ЯшкінаСтарша дослідницяd.yashkina@veteranhub.com.ua
Анастасія КостенкоМенеджеркаa.kostenko@veteranhub.com.ua
Софія ЛавренюкМенеджеркаs.lavreniuk@veteranhub.com.ua
Становлення аналітичного центру Ветеран Хабу у 2024 році стало можливим за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
З 2014 року понад мільйон українських воїнів стали на захист України. Кожен та кожна з них проходить свій унікальний Шлях. Водночас багато моментів та дій є спільними для багатьох із них.
Українські захисники та захисниці боронять країну й суспільство та проходять найскладнішу державну службу з можливих. Водночас опліч мільйона захисників та захисниць є ще мільйон коханих.
Команда Правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип» спілкувалася з воїнами у процесі звільнення зі служби, ветеранами з пораненнями, а також членам родин, які супроводжують рідних під час проходження МСЕК та ВЛК. Та розробили рекомендації, що допоможуть удосконалити системи цих комісій.
База знань — це платформа для фіксування та поширення досвіду та знань Ветеран Хабу, набутих за понад п’ять років роботи з ветеранами, ветеранками та їхніми родинами.
Ветеран Хаб проводить дослідження з 2020 року. Основоположні дослідження, на які ми спираємось у всій робота ті під час планування інших досліджень — «Шлях ветеранів та ветеранок» та «Шлях коханої воїна».