Ми показуємо вам матеріали та статті для ролі Коханих.
Ми поїхали, і він постійно на звʼязку щодня був. Ну так, не зависаючи одне на одному. Ми дорослі, вже прожили разом майже 20 років, і все одно ми відвикали одне від одного. — Жінка, чоловік/партнер мобілізований вперше.
Бути партнеркою воїна непросто. Поки коханий на війні, ви відвикаєте від спільного побуту, і часом може здаватися, що віддаляєтеся одне від одного. Ти помічаєш, що він ділиться переживаннями більше з побратимами, ніж з тобою, і це може викликати суперечливі почуття. Це нормально в таких обставинах.
Водночас багато опитаних нами жінок поділилися, що відчувають, як їхні стосунки стають глибшими, відвертішими. Спільні переживання, постійний ризик втрати роблять зв’язок міцнішим. Ти можеш помітити, що ваші розмови стали довшими, щирішими, а турбота одне про одного — сильнішою.
Пам’ятай, що ці зміни — частина вашого спільного шляху. Ця оголеність почуттів може стати основою для ще глибших стосунків у майбутньому. Вір у себе і у вашу любов — вона допоможе подолати всі труднощі розлуки.
Що відбувається на цьому етапі?
Виклики етапу:
Про що варто подбати?
Як віднайти опору у цей час?
Більше про виклики, що можуть постати на твоєму шляху, а також про способи їх подолання читай у нашому дослідженні «Шлях коханої воїна». Це мапа, яку ми зібрали на основі серії глибинних інтерв’ю з дружинами та партнерками ветеранів АТО/ООС, які повернулися до війська після початку повномасштабного вторгнення, і військових, які вперше долучилися до служби після лютого 2022 року.
Дзвони поговорити по безоплатні консультації, коли:
Для кого працюють консультанти: дружини і чоловіки, партнери і партнерки військових, ветеранів і ветеранок. А також воїнів, ветеранів і ветеранок Сил безпеки та оборони і добровольчих формувань.
Усі послуги безоплатні. Вартість дзвінків згідно з тарифами твого оператора зв’язку.
На зв'язку щодня з 9:00 до 21:00